Elements Hotel&SPA to jeden z naszych największych condo hoteli, który budowany jest w uzdrowiskowej miejscowości Świeradów-Zdrój graniczącym z Republiką Czeską u zbocza Gór Izerskich w Sudetach Południowych. Zapraszamy inwestorów i osoby zainteresowane do obejrzenia galerii zdjęć z aktualnego etapu budowy.

Elements Hotel&SPA to zdecydowanie perełka wśród inwestycji condo i aparthoteli na polskim rynku nieruchomości. Hotel zapewni swoim klientom standard 5-gwiazdkowy udostępniając szereg dodatkowych usług umilających pobyt w pobliżu uzdrowiska. Dla klientów hotelu zaprojektowano aż 291 apartamentów, które będą wykończone w najwyższym, luksusowym standardzie. Każdy z apartamentów będzie posiadał meble marki Comforty, natomiast łazienki wykończone zostaną z użyciem produktów m.in. firmy Villeroy&Boch czy Duravit.

W zgodzie z architekturą lokalną, hotel został wykonany w nowoczesnym stylu pamiętając o zachowaniu górskiego klimatu bryły. Za projekt odpowiada wrocławska pracownia architektoniczna Q2Studio. Kompleks hotelowy w I etapie składa się z trzech segmentów rozłożonych promieniście wokół wspólnego trzonu. Skrzydła tworzą między sobą kąt 120 stopni, co ma ułatwić gościom hotelowym poruszanie się po obiekcie.

Poniżej mogą Państwo zobaczyć aktualny etap budowy Elements Hotel&SPA.